Znasz go? Szuka go policja - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Aktualności » Znasz go? Szuka go policja
5 października '16r.

Znasz go? Szuka go policja

Mężczyzna widoczny na zdjęciu jest podejrzewany o kradzież telefonu w jednym z centrów handlowych na terenia Piaseczna.Policjanci z wydziału dochodzeniowo- śledczego z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie publikują wizerunek mężczyzny podejrzewanego o dokonanie kradzieży telefonu komórkowego w jednym z centrów handlowych w Piasecznie. Do kradzieży doszło 18 września po godzinie 18:00. Młody mężczyzna, wykorzystując nieuwagę sprzedawców, pokonał zabezpieczenia i ukradł aparat telefoniczny.

Policjanci zwracają się z prośbą do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu jego tożsamości lub miejsce zamieszkania o kontakt. Informacje należy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie pod numer tel. 22 60 45 259.

Komentarze

Dryja - 5 października '16r. 19:04
Donald Tusk i jego Banda to on

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.