Zmiany na liniach L w Piasecznie - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Wkrótce » Zmiany na liniach L w Piasecznie
17 grudnia '12r.

Zmiany na liniach L w Piasecznie

W 2013 roku na ulice podwarszawskich miejscowości wyjedzie siedemnaście lokalnych linii dowozowych. Zmiany czekają mieszkańców Piaseczna.

W przyszłym roku większe zmiany czekają jedynie pasażerów korzystających z linii dowozowych na terenie Piaseczna. 1 stycznia zostanie zmieniona trasa linii L-3, która będzie dojeżdżała do pętli PKP Piaseczno, a w weekendy, w wybranych kursach, również do Nowej Woli i kościoła w Starej Iwicznej. Zgodnie z uchwałą Rady Miasta i Gminy Piaseczno od stycznia zmieni się również lokalna taryfa – podrożeją bilety jednorazowe i miesięczne emitowane przez przewoźnika.


Od 1 lutego wszystkie linie lokalne kursujące na terenie gminy będą dojeżdżały do pętli przy urzędzie miasta w Piasecznie. Rozkłady jazdy eLek zostaną skoordynowane na wspólnym odcinku trasy (Gołków - pętla przy urzędzie), a w wybranych porach również z linią 727. Dzięki temu linie L-2, L-5 oraz L13 w godzinach szczytu będą podjeżdżały na przystanki średnio co 10-20 minut, a w pozostałych porach co pół godziny.

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.