Zimowa opowieść na Bajkowej Niedzieli - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Wkrótce » Zimowa opowieść na Bajkowej Niedzieli
8 grudnia '12r.

Zimowa opowieść na Bajkowej Niedzieli

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na spektakl Teatru Kuffer pt. Zimowa Opowieść, który będzie można obejrzeć 9 grudnia 2012 roku.Nieposłuszna dziewczynka nie może doczekać się przyjścia Mikołaja, więc pisze do niego list a później wyrusza na poszukiwania. Spotyka owieczkę, diabła i pasterzy idących do szopki. Postanawia być grzeczna i pomaga babci. Zimowo, mikołajowo, nastrojowo i wesoło. Kolędy, zwyczaje świąteczne. Przedstawienie będzie można obejrzeć o godzinie 14:30 oraz 16:00 w niedzielne popołudnie. Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz 14:00 w kasie Centrum Kultury. Cena biletów: 10 zł normalny /płacą dzieci/, 5 zł ulgowy /płacą dorośli/. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli.

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.