Warsztaty dla młodych rodziców - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Wkrótce » Warsztaty dla młodych rodziców
23 sierpnia '13r.

Warsztaty dla młodych rodziców

Zbliża się jesienna edycja bezpłatnych warsztatów dla rodziców „Mama Wie!”.

Spotkania są skierowane do kobiet w ciąży bądź planujących rodzicielstwo oraz par, które niedawno zostały rodzicami.

– Naszą misją jest uświadomienie rodzicom, że instynkt macierzyński pozwoli im prawidłowo i z największą dbałością opiekować się dzieckiem. Nasi specjaliści poszerzą ich umiejętności i rozwieją wątpliwości – mówi pomysłodawczyni i główna organizatorka Dominika Olaszek.

Przed uczestnikami wykłady i prezentacje z zakresu pielęgnacji, żywienia czy rozwoju emocjonalnego malucha. Do dyspozycji będą specjaliści z dziedzin fizjoterapii, psychologii, pierwszej pomocy czy pielęgnacji, wśród nich znany fizjoterapeuta Paweł Zawitkowski.

Warsztaty odbędą się 14 września w Centrum Konferencyjnym Plaza przy ul. Puławskiej 45 B w Piasecznie w godz. 15.30–18.30. W związku z ograniczoną liczbą miejsc i dużym zainteresowaniem trwają zapisy. Formularz zgłoszeniowy – na stronie www.mama-wie.pl. (jft)Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.