Zdemolowano auta na parkingu przy Jarząbka - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Aktualności » Zdemolowano auta na parkingu przy Jarząbka
14 października '16r.

Zdemolowano auta na parkingu przy Jarząbka

Policjanci przyjęli już 11 zawiadomień. Apelują do świadków o pomoc w identyfikacji sprawcy lub sprawców.Do zniszczenia samochodów doszło w nocy ze środy na czwartek. Uszkodzonych zostało 20 pojazdów zaparkowanych przed Biedronką przy ul. Jarząbka.

Sprawca lub sprawcy we wszystkich pojazdach powybijali szyby, porysowana została też karoseria niektórych samochodów. Z kilku aut skradziono głośniki i nawigację, a w jednym przypadku drukarkę. Poszkodowani to głównie mieszkańcy sąsiedniego osiedla, którzy na noc zostawili swoje samochody przed supermarketem.

Policjanci z komisariatu w Lesznowoli, którzy prowadzą tą sprawę, apelują do wszystkich pozostałych poszkodowanych właścicieli samochodów o pilny kontakt. Wszystkie osoby mogące pomóc w ustaleniu okoliczności, a przede wszystkim sprawców tej dewastacji, proszone są o kontakt bezpośredni lub telefoniczny z policjantami z komisariatu w Lesznowoli, tel. 22 60 45 840

(mb) Fot. KPP Piaseczno

Komentarze

Aga - 14 października '16r. 09:28
Na osiedlu Tukanów zdarza się to często !!!!! ;/

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.