Spotkania z cyklu Bezpieczna Mama - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Wkrótce » Spotkania z cyklu Bezpieczna Mama
7 stycznia '13r.

Spotkania z cyklu Bezpieczna Mama

Centrum Kultury oraz Komenda Powiatowa Policji zaprasza na spotkania z cyklu Bezpieczna Mama. Pierwsze spotkanie już 10 stycznia 2013 roku w godz. 18.00-20.00 w Przystanku Kultura.Podczas spotkań, poruszone będą następujące tematy:
- Bezpieczne przemieszczanie się z dzieckiem- foteliki dziecięce, oznaczenie wózków dziecięcych odblaskami - bądź widoczny.
- Bezpieczne poruszanie po drodze, bezpieczeństwo w domu, na spacerze, zakupach.
- Zachowania agresywne - jak poznać, że dziecko jest narażone na przemoc ze strony rówieśników/ dorosłych poza domem,
- Zagrożenia w sieci - cyberprzemoc.
- Niebezpieczny nieznajomy, praca z dzieckiem nad ograniczonym zaufaniem do osób obcych, zagrożenia związane z pedofilią.
- Wprowadzenie do tematyki używek, jak rozpoznać, reagować, zapobiegać.

W programie przewidziane zostały również podstawy samoobrony dla Pań, a także atrakcja dla najmłodszych w postaci wycieczki rodzinnej do siedziby Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie i przybliżenie pracy policjantów w ich miejscu służby. Spotkania będą odbywały się w Przystanku Kultura w Piasecznie, Pl. Piłsudskiego 9 w ramach projektu Wszechnica Rodzica w okresie od stycznia do lutego 2013 we czwartki w godz. 18.00- 20.00. Liczba miejsc ograniczona- decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy w Recepcji Przystanku Kultura informacja.przystanek@kulturalni.pl oraz 22 716 79 62 Udział w spotkaniach jest bezpłatny

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.