Ukradł smartfona na budowie w Piasecznie - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Aktualności » Ukradł smartfona na budowie w Piasecznie
24 sierpnia '16r.

Ukradł smartfona na budowie w Piasecznie

22-latek podejrzany o kradzież wartego ok. 1400 zł smartfona został we wtorek zatrzymany na jednej z ulic w Piasecznie.Dwa tygodnie temu na jednej z budów z szafki pracowniczej zginął smartfon. Policja ustaliła wszystkie osoby mogące w tym czasie przebywać na terenie budowy, gdzie doszło do kradzieży. Jedyną nie sprawdzoną osobą pozostał mężczyzna, który pracował tam tylko dwa dni, a który przedstawił się jako Adrian z Wielkopolski.

Ta informacja wystarczyła policji do wytypowania kręgu podejrzanych. Jednym z nich był 22- letni mieszkaniec Poznania poszukiwany listem gończym i notowany już za przestępstwa związane z kradzieżą i włamaniem. Typowanie okazało się właściwie, a okazane poszkodowanemu zdjęcie zgadzało się z osobą, która na krótko podjęła pracę na budowie.

We wtorek po południu policjanci z wydziału prewencji na jednej z ulic w Piasecznie dokonali zatrzymania 22- latka. Mężczyzna został osadzony w policyjnej celi. Jak ustalono, skradziony telefon sprzedał w jednym z lombardów za niecałe 400 złotych.

(mb)

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.