Otwarte lodowisko w Piasecznie - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Wkrótce » Otwarte lodowisko w Piasecznie
28 grudnia '12r.

Otwarte lodowisko w Piasecznie

Otwarte jest już lodowisko przy ul. Chyliczkowskiej (obok starostwa) w Piasecznie. Lodowisko czynne jest codziennie w godz. 9 - 21. Wstęp bezpłatny.


Na miejscu możliwość wypożyczenia łyżew (rozm. od 25). W wypożyczalni dostępne są także kaski dla dzieci. Na poczekaniu można naostrzyć łyżwy. Ze względu na konieczność utrzymywania tafli lodowiska w należytym stanie przewidziane są dwie przerwy techniczne, w godz. 14.30 - 15.30 oraz 18.00 - 18.30. Lodowisko wykonane jest w technologii mrożenia lodu z wykorzystaniem agregatu chłodniczego i może funkcjonować przy temperaturze dodatniej nawet do kilku stopni. Dodatkowe informacje na temat lodowiska udzielane są w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego, tel. 22 756 61 94.

Komentarze

hehe - 28 stycznia '13r. 20:55
A lyzwy to sa za darmo??
Piotr - 23 lutego '13r. 18:21
Lodowisko powinno być w czasie przerwy technicznej czyszczone "na mokro" a nie tylko poprzez zeskrobanie największych nierówności i zgarnięcie śniegu. Bez polania wodą, którą utworzy równą powierzchnię bedzie to niestety marna jakość. To był i jest podstawowy powód dla kótrego wolę bardziej cywilizowane miejsca do jazdy na łyżwach, pomimo tego, że mam tu najbliżej. Szkoda, że tak jest... Proszę mi nie zarzucać tego, że marudzę, ale naprawdę jakość też ma znaczenie, a nie tylko fakt, że przy urzędzie znajduje się kawałek mniej lub bardziej równego lodu.
AGA - 30 grudnia '13r. 18:22
A ja się cieszę ,że jest miejsce gdzie mogę za darmo pojeżdzić na łyżwach z dziecmi.
Danny - 20 lutego '14r. 08:03
Panie Kolego temperatura musi być odpowiednia do lania wody.

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.