Otwarte Forum Wiedzy w Piasecznie - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Wkrótce » Otwarte Forum Wiedzy w Piasecznie
14 grudnia '12r.

Otwarte Forum Wiedzy w Piasecznie

Przystanek Kultura zaprasza 15 grudnia 2012 roku o godz. 16.00 na wykład Edyty Rubka-Kostyra w ramach Otwartego Forum Wiedzy.Spotkanie odbędzie się w Przystanku Kultura przy Placu Piłsudskiego 9 w Piasecznie. Wykład ZAGADKI KTÓRYCH NIKT JESZCZE NIE ROZWIĄZA? - CZYLI: TAJEMNICE EGIPSKICH PIRADMID. To jedne z największych i na pewno najsłynniejsze budowle na świecie. Właściwie powinny się nazywać górami tajemnic, bo zbudowane są z samych tylko teorii i znaków zapytania! Dlaczego je wybudowano? – dla kaprysu? Z nieznanej nam, ważnej przyczyny? Podejrzewa się nawet, że są rodzajem szyfrogramów, które zawierają całą wiedzę o kosmosie, a także dawnych i przyszłych dziejach ludzkości. Jak je zbudowano? – siłą mięśni tysięcy niewolników, dzięki pomysłowi, którego nie potrafimy odgadnąć? – czy może z pomocą kosmitów? Jedno, co wiadomo na pewno: konstrukcje te w sposób szczególny oddziaływają na żywe organizmy. Będziemy to mogli sprawdzić osobiście. Może przy tej okazji ktoś z nas odkryje jakąś nową właściwość piramidy?

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.