Nocny rajd i dachowanie BMW - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Aktualności » Nocny rajd i dachowanie BMW
5 września '16r.

Nocny rajd i dachowanie BMW

26-latek z Piaseczna miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie. Spowodował kolizję i dachował. Teraz trzeźwieje w policyjnej celi.Pierwsze informacje o szalejącym kierowcy BMW policja otrzymała tuż przed godziną 23.00. W centrum miasta uderzył on w dwa prawidłowo zaparkowane pojazdy i odjechał.

Jednak po przejechani zaledwie kilkuset metrów znów stracił kontrolę nad pojazdem, zjechał na pobocze i dachował. Kiedy przybyli na miejsce policjanci poddali go badaniu trzeźwości, okazało się, że ma prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

26-letni mieszkaniec Piaseczna trafił do policyjnej celi. Po wytrzeźwieniu usłyszy on zarzuty zarówno za spowodowanie kolizji, jak i za jazdę pod wpływem alkoholu.

(mb)

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.