Monodram Jakuba Wlazło - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Wkrótce » Monodram Jakuba Wlazło
4 grudnia '12r.

Monodram Jakuba Wlazło

6 grudnia 2012 roku o godz. 20.00 zostanie przedstawiony monodram Jakuba Wlazło pod tytułem Epuzer. Miejsce: Dom Kultury w Piasecznie. Wstęp: 10 złotych.


Monodram powstał na podstawie utworu dramatycznego Ożenek Mikołaja Gogola. Iwan Kuźmicz Podkolesin - podstarzały kawaler piastujący wysokie stanowisko urzędnicze - zamierza wziąć ślub. Wraz z postanowieniem pojawiają się różnorakie wątpliwości i pytania o stan kawalerski, o instytucję małżeństwa oraz sposób życia przed i po ślubie. Oglądając Epuzer publiczność jest wciągnięta w rozterki bohatera i przeżywa je razem z nim. Interaktywna forma monodramu bawi widownię i pozwala jej na wręcz namacalne obcowanie z dramatem. Reżyseria: Ewa Kłujszo. Opracowanie dźwiękowe: Ziemowit Kłujszo.

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.