McGyver Band w 8 Ball Club - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Wkrótce » McGyver Band w 8 Ball Club
26 października '12r.

McGyver Band w 8 Ball Club

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza na koncert zespołu McGyver Band, który odbędzie się 27 października 2012 roku o godz. 21.15. Wstęp 5 zł. Koncert odbędzie się w 8 Ball Club przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie.Wszystko zaczęło się w 1995r. Spotkali się przypadkiem na jakimś koncercie. Czterech doświadczonych muzyków, z których każdy latami doskonalił swoje umiejętności na kontraktach zagranicznych, po wspólnych naradach i próbach postanowiło połączyć swoje muzyczne losy i założyć zespół o nazwie "Mc Gyver Band". Nie musieli długo czekać, aby przekonać się o słuszności tej decyzji. Skład Zespołu: Robert Krzyżaniak - perkusja / wokal , Wiesław Gąsior - gitara basowa / wokal , Adam Siemierzewicz - gitara / wokal , Artur Bomert – Wokal, Robert Siniarski - instrumenty klawiszowe / gitara / wokal.

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.