Kot w Butach odwiedzi Piaseczno - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Wkrótce » Kot w Butach odwiedzi Piaseczno
27 października '12r.

Kot w Butach odwiedzi Piaseczno

Centrum Kultury w Piasecznie zaprasza na spektakl dla dzieci Kot w Butach, który będzie można obejrzeć w niedzielę 28 października 2012 roku o godz. 14.30 i 16.00.

Miejsce: Sala Domu Kultury przy ul. Kościuszki 49 w Piasecznie. Bilety do nabycia w dniu imprezy od godz 14:00 w kasie Centrum Kultury, cena: 10 zł normalny /płacą dzieci/ 5 zł ulgowy /płacą dorośli/. Poduszki zamiast tradycyjnych foteli.


Jeden z najpopularniejszych motywów literatury dziecięcej, stworzony w XVII - wiecznej Francji przez Charlesa Perrault'a - opowieść o Janku, który w spadku po ojcu otrzymał czarnego kota. Jaki może mieć pożytek z kota? Do czego kotu potrzebne są buty, jak je wykorzysta i co z tego będzie miał biedny młynarz? - zobaczycie podczas spektaklu. Spektakl grany jest w planie żywym i lalkowym. Przez scenę pełną kolorowej scenografii przemierzy tytułowy Kot, Janek, Brat, Król, Królewna, Zajączki i in. Ciekawa muzyka, ciekawe efekty, wartka akcja zapewnia dobrą zabawę dla dzieci, no i oczywiście dla ich opiekunów.

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.