Koncert Jesienne Inspiracje - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Wkrótce » Koncert Jesienne Inspiracje
5 listopada '12r.

Koncert Jesienne Inspiracje

Restauracja Szara Eminencja zaprasza na koncert Dominiki Rydz i Weroniki Bochat pt. Jesienne Inspiracje, który odbędzie się 9 listopada 2012 roku o godz. 20.00.


Szara Eminencja znajduje się przy ul. Sienkiewicza 11 (stare kino) rezerwacje: tel. 885 05 04 05 Wstęp bezpłatny. W repertuarze Dominiki i Weroniki znajdują się zarówno polskie, dobrze znane Państwu piosenki w nowych aranżacjach, jak i utwory angielskie, dziewczyny wykonują również największe przeboje musicalowe a także swoje własne, premierowe utwory. Prezentowany koncert nie przypadkowo nosi nazwę "Jesienne Inspiracje" – już za chwilę usłyszymy Dominikę i Weronikę w nieco nostalgicznym, nastrojowym repertuarze, o którym opowiedzą już same wykonawczynie.

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.