Koncert Etylina86 w 8 Ball Club - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Wkrótce » Koncert Etylina86 w 8 Ball Club
3 stycznia '13r.

Koncert Etylina86 w 8 Ball Club

8 Ball Club zaprasza na koncert zespołu Etylina 86, który odbędzie się 5 stycznia 2013 roku o godz. 21.15, w lokalu 8 Ball Club przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie. Wstęp 5 zł.


Zespół Etylina86 istnieje od 2005 roku. Skład grupy tworzą przyjaciele połączeni wspólną pasją do muzyki, co zaoowocowało powstaniem kapeli grającej covery z najwyższej półki. Grają na imprezach firmowych, weselach, rozkręcają rock&rollowe imprezy w pubach, goszczą na piknikach, zlotach a także na przeróżnych imprezach okolicznościowych. Ich atutem niewątpliwe jest fakt, że grają wyłącznie na żywo, profesjonalne przygotowanie muzyczne oraz doskonały kontakt wokalistki z publiką z pewnością przyciągnie nie jednego na parkiet, gwarantując niezapomniane przeżycia i doskonałą zabawę. Strona zespołu www.etylina86.pl

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.