Koncert BackUp w 8 Ball Club - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Wkrótce » Koncert BackUp w 8 Ball Club
7 listopada '12r.

Koncert BackUp w 8 Ball Club

8 Ball Club w Piasecznie zaprasza na koncert zespołu BackUp, który odbędzie się 10 listopada 2012 roku o godz. 21.45. Wstęp 5 zł. Koncert odbędzie się w 8 Ball Club przy ul. Jana Pawła II 10 w Piasecznie.

BackUp

BackUp to międzynarodowy (Rosyjsko - Polski) zespół rockowy. Został stworzony w rosyjskim miescie St. Petersburgu przez Andreya Mayevskiego w 1996 tylko dla zabawy, lecz stawał się bardziej profesjonalny każdego roku. W 2002 zespół przeniósł się do Polski gdzie przebywa do dziś i zdobył wielu fanów. BackUp określa się jako zespół coverowy w stylu "Hard-Rock", ale cały czas wydaje piosenki własne. Zespól posiada wielka moc, medyczna precyzje dźwięku i charyzmatyczny wokal światowej klasy. Zespół koncertuje w składzie: Andrey Mayevsky – śpiew, Valery Pleshanov – gitary, śpiew, Nikolay Pleshanov – bass, śpiew oraz Walerij Mirosznikow – perkusja.

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.