Ich grawitacja nie dotyczy - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Sport » Ich grawitacja nie dotyczy
23 czerwca '16r.

Ich grawitacja nie dotyczy

Włodarze pogratulowali twórcom i zawodnikom Klubu Tańca Sportowego Grawitacja medali na mistrzostwach świata i mistrzostwach Europy.W trakcie sesji rady miejskiej, która odbyła się poprzednią środę, burmistrz Zdzisław Lis i przewodniczący rady miejskiej Piotr Obłoza wręczyli pamiątkową statuetkę założycielom klubu – Urszuli Strzeżek i Szymonowi Kowalewskiemu.

Grawitacja pod koniec maja zdobyła na mistrzostwach świata we Włoszech 17 złotych krążków. – Przez wyjazdy na międzynarodowe turnieje nie możemy się pokazać na lokalnych festynach, na które jesteśmy zapraszani. Ale dzięki temu jesteśmy bardziej widoczni na świecie – powiedział Szymon Kowalewski.

Co potrafią zawodnicy piaseczyńskiego klubu, samorządowcom zaprezentowali Dawid Żak i Jakub Kossykowski (na zdjęciu). Ten duet w pierwszy weekend czerwca w Czechach wywalczył mistrzostwo Europy w hip-hopie (a we Włoszech zdobył złoto). (pc) fot. pc

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.