Happening Fundacji Pomóż Dorosnąć - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Wkrótce » Happening Fundacji Pomóż Dorosnąć
7 grudnia '12r.

Happening Fundacji Pomóż Dorosnąć

Fundacja Pomóż Dorosnąć, Centrum Kultury w Piasecznie zapraszają na Happening Mikołajkowy Fundacji Pomóż Dorosnąć, który odbędzie się 9 grudnia 2012 roku.Cały dochód z Happeningu Mikołajkowego jest przeznaczony na pomoc materialną dzieciom i młodzieży - podopiecznym Fundacji. Atrakcji mikołajkowych podczas tegorocznego Happeningu będzie jeszcze więcej niz w latach ubiegłych. Będą zabawy i konkursy o tematyce świątecznej, pisanie listów do św. Mikołaja, kiermasze świątecznych rozmaitości, w tym uroczych ekobombek wykonanych przez małych mieszkańców Piaseczna. Szczególnie pyszny będzie kiermasz ciast i kawiarenka mikołajkowa proponująca nie tylko ciasta, ale też wspaniałą "herbatkę zimową".

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.