Grozili, pobili i okradli - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Aktualności » Grozili, pobili i okradli
7 września '16r.

Grozili, pobili i okradli

Policjanci zatrzymali Ormianina i Gruzina podejrzewanych o dokonanie  rozboju na jednej ze stacji paliw w pobliżu Piaseczna.20 sierpnia na jednej ze stacji paliw w pobliżu Piaseczna doszło do rozboju. Z zebranych przez policjantów z wydziału kryminalnego informacji wynikało, że poszkodowany - obywatel Pakistanu - został tam zaatakowany przez dwóch mężczyzn, którzy na stację podjechali czarnym mercedesem ML. Swoją ofiarę sterroryzowali  przedmiotem przypominającym broń, pobili, a następnie zmusili do wydania kilkunastu tysięcy złotych.

We wtorek o godzinie 6.00 do dwóch różnych mieszkań na terenie Warszawy wkroczyli piaseczyńscy kryminalni. Do aresztu w Piasecznie przewieziono 42- letniego obywatela Gruzji oraz 36- letniego obywatela Armenii. Funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo- śledczego złożyli do prokuratury wniosek o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu, do którego na wczorajszym posiedzeniu sąd się przychylił.

Przestępstwo rozboju zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

Fot.: KPP w Piasecznie

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.