Do Piaseczna przyjedzie Adam Michnik - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Wkrótce » Do Piaseczna przyjedzie Adam Michnik
25 października '16r.

Do Piaseczna przyjedzie Adam Michnik

Spotkanie z redaktorem naczelnym „Gazety Wyborczej" odbędzie się we wtorek 25 października o godz. 19 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta i Gminy.Imprezę organizuje piaseczyński Komitet Obrony Demokracji. Jego tematem będzie pytanie: „Kiedy kończy się demokracjia?” Rozmowę poprowadzi Renata Kim z „Newsweeka”.

Przyjazdowi Adama Michnika do Piaseczna i wynajęciu na spotkanie sali w Urzedzie sprzeciwiają się członkowie Obozu Narodowo-Radykalnego (ONR).  Organizują „spontaniczną pikietę”, która rozpocznie się 15 minut przed zapowiadanym spotkaniem. Jak piszą, chcą w ten sposób „wyrazić swoją dezaprobatę w związku z organizacją wydarzeń politycznych w pomieszczeniach samorządu gminnego”

(mb)

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.