Ciężcy kontra lekcy - Piaseczno24.net
Jesteś tutaj: Sport » Ciężcy kontra lekcy
7 kwietnia '16r.

Ciężcy kontra lekcy

W niedzielę 250 zawodników i zawodniczek trenujących kick-boxing w kilkunastu klubach z całego kraju wzięło udział w IV turnieju Piaseczno Open.Wśród startujących znalazło się wielu aktualnych mistrzów Polski i medalistów zawodów międzynarodowych. Najciekawszym punktem imprezy była rywalizacja seniorów bez podziału na kategorie wagowe w ramach cyklu Pointfighting Elite Cup. Zwyciężyli Bartosz Baczyński i Dorota Godzina. Oboje są zawodnikami i szkoleniowcami klubu X Fight Piaseczno.

Na zdjęciu zawodnicy uznani za najlepszych uczestników turnieju. Od lewej: Mateusz Śliwiński (Piaseczno), Marta Pawlikowska (Łuków), Natalia Woińska (Piaseczno), Kacper Trzos (Pionki) i Filip Stark (Luzino). (pc) fot. Marcin Pałuba

Komentarze

Brak komentarzy!

Dodaj swój komentarz


Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu, redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Każdego użytkownika obowiązują zasady forum.

Piaseczno24.net - nowa wizja informacji to najszybsze źródło wiadomości z Piaseczna i okolic. Gościmy codziennie na monitorach wszystkich mieszkańców naszej gminy.